FECO
 
 
 
 
 

Feco Modüler Bölme Duvar Sistemi, ölçüleri, modül tipleri, detayları, modül kaplama malzemelerinde kullanılan doğal ahşap kaplama, laminat ve melamin gibi çok çeşitli ürün seçenekleriyle kişiye özel, fonksiyonel ve dekoratif ortamlar yaratan, ileri teknoloji ürünü bir sistemdir.
Feco Modüler Bölme Duvar Sistemleri; Almanya'nın önde gelen modüler bölme duvar üreticilerinden biri olan ve prestijli mekanlara imza atan Feco firması ile yapılan lisans anlaşması sonucunda Aspen Hadımköy Tesisleri'nde üretilmektedir.
Dolu modüllerin montajında kullanılan raylı klips sistemi ile sistem darbelere dayanıklı hale gelmekte ve modül birleşim detaylarında sorunoluşmamaktadır. Raylı klips sistemi bu avantajlarının yanı sıra montaj kolaylığı da sağlamaktadır.
Ürün yelpazesinde yer alan camlı modüller, fabrika ortamında monoblok olarak, en temiz ve en hassas ölçüde üretilmektedir. Bu sayede şantiye ortamındaki, çalışma süresi hızlanmakta ve bu tozlu ortamların olumsuz koşullarından etkilenmemektedir. Camlı modüller ferah ve aydınlık mekanlar yaratmak amacıyla standart ebatların dışında isteğe uygun olarak daha değişik boyutlarda da üretilmektedirler.

SİSTEM

 

  • Estetik tasarım Anlayışı
  • Yüksek ses izolasyonu (47-52 dB)
  • Yüksek yangın dayanımı (F30-F90-G30)
  • Monoblok cam üniteleri · Kablo kanalı

UYGULAMALAR

MODÜL TİPLERİ

Tam Dolu Modül Parçalı Dolu Modül Tam Camlı Modül Parçalı Camlı Modül Yarım Camlı Modül
Üst Camlı Modül Alt Camlı Modül Ara Camlı Modül Tek Kapı Kasa Modülü dolu başlık Tek Kapı Kasa Modülü camlı başlık
   
Çift Kapı Kasa Modülü dolu başlık   Çift Kapı Kasa Modülü - camlı başlık   Bandraster

Tasarım ve Kullanım Seçenekleri

  • Yatay / düşey parçalı modüller·
  • Cam kanat
  • Çift cam / Tek cam / Isıcam