Hanwha L&C Corp. Heterojen Pvc Zemin Kaplamaları
 
 
 
 
 

Hanwha L&C Corp. Heterojen Pvc Zemin Kaplamaları

GOLD TILEGünümüz dizayn trendlerini en iyi şekilde yansıtan alternatif görünümlü PVC zemin kaplamaları farklı desenleri bir arada uygulama imkanı sağlayarak, iç mekanlarda canlı ve prestijli zemin çözümleri sunar. Bakım ve temizliği son derece kolay ve ekonomik olan bu seriler, yoğun trafiğin olduğu mağaza, otel, ofis, showroom gibi alanlarda tercih edilebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

BRITABRITA, 15db akustik değerleri ve düşük kalıcı batma performansı ile yoğun trafiğin olduğu mekanlarda kullanım için uygun, kompakt akustik heterojen rulo PVC zemin kaplamasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GLORIAGLORIA, heterojen rulo PVC zemin kaplamaları cila gerektirmeyen kolay temizlenebilen, antibakteriyel ve antistatik deşerleriyle, ofis, hastane, okul ve kreşlerde kullanıma yönelik tasarlanmış kaliteli ve ekonomik ürünleridir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SUMMITASUMMITA serisi cila gerektirmediği gibi temizlik ve bakımı kolay antibakteriyel ve antistatik PVC zemin kaplamalarıdır. Canlı renk kartelası ile okul ve kreşlerde kullanıma yönelik tasarlanmış kaliteli ve ekonomik ürünlerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CONDUCTIVE TILEHANWHA Conductive Tile iletken homojen serisi içerdiği karbon tanecikleri sayesinde ortamda bulunan elektrik yükünü bakır baralı uygulama ile topraklama hattına aktarır. Labaratuvarlar, ameliyathaneler, elektronik cihaz üretim testisleri gibi statik elektriğin problem teşkil ettiği mekanlarda kullanılmak üzere üretilmiştir.