MBD-70
 
 
 
 
 

Aspen Hadımköy Tesisleri'nde üretilen MBD 70'in en önemli özelliği cam ünitelerinin uygulama yerinde değil, monoblok olarak fabrikada hazırlanıyor olması. Milimetrik düzgünlükte, temiz ve montaja hazır olan monoblok cam üniteleri, uygulama yerinde alüminyum ve cam kesme, temizleme gibi işlemlere gerek bırakmıyor. Tamamı alüminyum olan gövde profilleri esneme ve deformasyon gibi sorunlar yaratmadan düzgün ve net bir görünüm sağlıyor.
MBD 70 Modüler Bölme Duvar Sistemi'nin tüm konstrüksiyonu ve panelleri ön üretimli olup, kısa sürede ve en temiz biçimde monte ediliyor. İster dolu, ister camlı modüllerle olsun, mekanı ihtiyaca en uygun şekilde düzenliyor. Sistem içine yerleştirilebilen jaluziler, özel çalışma hacimleri yaratırken, aynı zamanda mekanlar arası görsel iletişimin devamlılığını da sağlıyor.
Dolu modül panelleri olarak, değişik renk ve dokularda vinil kaplı alçıpan, melamin veya laminat kaplı yonga levha kullanılabilirken, alüminyum profillerde elektrostatik toz boya yöntemi ile tüm RAL renkleri uygulanabiliyor. Kapı modüllerinde kullanılan kanatları laminat yüzeyli olarak üretiliyor, istendiğinde doğal ahşap kaplama seçenekleri de sunulabiliyor.

TASARIM ve KULLANIM SEÇENEKLERİ

Tek Cam / Çift Cam İnce Cam Profili /Parçalı Çift Cam Parçalı Dolu Modül

 

 

UYGULAMALAR
MODÜL TİPLERİ

Tam Dolu Modül Tam Camlı Modül Yarım Camlı Modül Üst Camlı Modül Alt Camlı Modül
Ara Camlı Modül Tek Kapı Kasa Modülü dolu başlık Tek Kapı Kasa Modülü camlı başlık Çift Kapı Kasa Modülü dolu başlık Çift Kapı Kasa Modülü camlı başlık