PLANOCOLOR® MICROCEMENT, Konut, Ticari ve Konaklama için çok yönlü bir dekoratif kaplama sistemidir.
İç veya dış zeminlerde, cephelerde, tavanlarda, banyolarda, mutfaklarda, yüzme havuzlarında eksiz yüzeyler oluşturabilme havuzlar ve özel kavisli yapılar, bu sistemin önemli bir özelliğidir.
Sonsuz renk kombinasyonunu kullanarak yenileme veya yeni inşaatlarda hızlı yol uygulaması imkanı ve el yapımı desenler, bir tasarımcının elinde güçlü bir “araç” haline gelir.

Düzgün ve kesintisiz yüzeyler, tasarımcılar için her zaman önemli bir ilgi noktası olmuştur.
PLANOCOLOR® MICROCEMENT sistemi, düşük kalınlıkta, yüksek mukavemetli özel ev tasarımı gereksinimlerinizi sonsuz renk ve desen kombinasyonları ile karşılar.

Otellerin tasarımı, inşası ve yenilenmesi, iyileştirme gerektiren zorlu bir süreçtir.Doğru planlama gereklidir ve yüksek düzeyde risk yönetimi içerir.
Ayrıca mikro beton, tasarımcıya ayrıntılı bir gerçekleştirme fırsatı sunar ve hoş bir ortam sağlar.

PLANOCOLOR® organik sıva sistemlerinin GRC yüzeyli kombinasyonu, uygun Honeycomb, ETICS vb. cepheler için özel olarak tasarlanmış sistemler oluşturmamızı sağlar.
Renk kombinasyonları ve desenlerde sınırsız olanaklara sahip tekdüze, dikişsiz yüzeyler. Metallock Honeycomb Systems ile yapılan işbirliği, yeni GRC sistemini hayata geçirdi.
Honeycomb Panel (GRC-HP) üzerindeki yüzey.